Odpovědi na Vaše nejčastější dotazy

Firma Endevel se specializuje na vývoj moderních webových aplikací pro menší a středně velké firmy. Máme zkušenosti z oblasti realit, finance, ecommerce, automotive, veřejné sféry a dalších.

Naše aplikace se hodí tam je potřeba zautomatizovat nebo nastavit firemní procesy, zpřístupnit a pracovat na společných datech nebo vytvořit online aplikace pro koncové uživatele.

Bez podrobných informací o projektu je těžké udělat přesnou kalkulaci. Jako vždy záleží na kvalitě výsledného řešení. A ano, i obyčejný web může být jinak kvalitně udělaný.

Podívejte se, jak kvalita ovlivňuje cenu zde.

Aplikaci vyvíjíme na vlastním testovacím serveru, který je pro Vás kdykoliv k dispozici, abyste mohli kontrolovat průběh prací a testovat požadovanou funkcionalitu. Budeme rádi, když se v průběhu prací k projektu vyjádříte. Naším cílem je Vaše spokojenost.

Web spouštíme až po důkladném otestování a Vašem odsouhlasení. Do té doby než řeknete, běží Váš současný web beze změny. Samotné přepnutí na nový web je bezvýpadkové.

V 99 % případů je odpověď ano. V dnešní době není problém naprogramovat téměř cokoliv, většinou je to pouze otázka času a peněz.

Všechny projekty, které jsme dělali, nadále udržujeme. Spuštěním webu pro nás práce nekončí. Kdykoliv něco potřebujete, můžete se ozvat, rádi Vám pomůžeme.

Po schválení cenové nabídky, kterou vám uděláme, většinou požadujeme zálohu ve výši 10% - 30% z cekové částky za projekt. Chceme si být jistí, že to myslíte s projektem vážně. Zbytek částky fakturujeme po spuštění projektu.

Webová prezentace je ve své podstatě nejjednodušší webová stránky, které se skládá z html kódu, kaskádových stylů Css a JavaScriptů, které jí obohacují o nejrůznější grafické efekty. Účel takového webu je nejčastěji prezentace produktu či firmy a poskytnutí základních informací svým zákazníkům či klientům.
Webová aplikace v základu funguje stejně, je ovšem obohacena o nejrůznější konverzní akce, které může uživatel na webu udělat. Jedná se nejčastěji o nákup zboží, přihlašování na svůj profil nebo hodnocení produktu. Webová aplikace může být i soukromý intranet, který není veřejně dostupný.